Over ons
 
Wie is wie?
 
Bestuur
  Functie Lid werkgroep Contactgegevens
Hubert De Witte

Voorzitter

Communicatie
EXR Game Rowing
hubert.de.witte@skynet.be

Chantal Neirinckx Secretaris-Generaal Beach Sprint Rowing chantal.neirinckx@skynet.be
Vincent Pauwels Penningmeester Sponsoring vincent.pauwels@vipcon.be
Annelies Bredael   Competitie, topsport en opleiding annelies@bredael.be
Lea Cappoen Afgevaardigde KBR   l.cappoen@skynet.be
Charles Henri Dallemagne Afgevaardigde KBR   chd@arenborg.com
Annemarie De Wispelaere   Jeugdsport annemarie_dw@yahoo.co.uk
Mike Galet   Recreatie en promotie mikeartkunst@gmail.com
Patrick Lafontaine   Etische commissie patrick@krcg.be
Gwenda Stevens Afgevaardigde KBR Sponsoring gwenda.stevens@rowing.be
Elke Verhaeghe Afgevaardigde KBR Clubondersteuning sapaya262@hotmail.com

 

Klik hier (excel) of hier (word) voor een overzicht van de bestuursmandaten van de Vlaamse Roeiliga.

© , website powered by Twizzit.com  & Arnold   |     Privacy & Disclaimer