Resultaten 2017
08/01/2017 Loopcross Gentse RS
04/02/2017 Ergowedstrijd Gentse RS
19/02/2017 Handicap RSNB
25/02/2017 Brugge Boat Race zat
26/02/2017 Brugge Boat Race zon
19/03/2017 Seneffe
26/03/2017 Handicap RCNSM
01/04/2017 Time trials
02/04/2017 Time trials
02/04/2017 Havenregatta UNB
07/04/2017 Universitaire regatta GRS
08/04/2017 Int. regatta GRS 
22/04/2017 BK Korte Boten
29/04/2017 Duatlon KRCG
30/04/2017 Handicap RSNM
6-7/05/2017 Regatta KRSG
6-7/05/2017 Regatta München
5-7/05/2017

World Cup I Belgrado LM1x

World Cup I Belgrado LM2x

14/05/2017 Maubray
20/05/217 Triathlon Gentse RS
20-21/05/2017 EK junioren Krefeld
28/05/2017 Boucle de Liège UNL
26-28/05/2017 EK Racice
03/06/2017 Triathlon BTR
24/06/2017 Triathlon TRT
24/06/2017 Handicap Visé
02/09/2017 Triathlon KRSG
03/09/2017 Trofee van Vlaanderen
09/09/2017 Drieluik KRCG
16/09/2017 Triathlon KRNSO
23-24/09/2017 BK Lange Boten
01/10/2017 Duathlon KRB
07/10/2017 VRL Jeugdroeihappening
18/10/2017 Studentenregatta
21/10/2017 Int Marathon RSNM
1/11/2017 Lange afstand Seneffe
18/11/2017 OBIC ergowedstrijd ARV

 

Kalender
30/12/2017
KRSG - Loopestafette
14/01/2018
GRS - Loopcross
10/02/2018
GRS Roeiergometerkampioenschappen
25/02/2018
12e Brussel Rowing Winter Regatta
03/03/2018 - 04/03/2018
Brugge Boat Race
Resultaten 2016
26/12/2016 Estafette der roeiers KRSG
04/12/2016 Rivierenhoofd SNUB
21/11/2016 OBIC
13/11/2016 Lange afstand Seneffe
06/11/2016 KRNSO Plassendale Cup
15/10/2016 59ste internationale roei marathon RSNM
08/10/2016 VRL jeugdroeihappening
24-25/09/2016 BK Lange Boten
17/09/2016 KRNSO jeugdtriatlon
11/09/2016 KRCG drieluik
10/09/2016 KRCG drieluik
04/09/2016 KRSG trofee van Vlaanderen
03/09/2016 KRSG Jeugdtriathlon
28/06/2016 RCAE 1000m de Liège
26/06/2016 TRT jeugdtriatlon
25/06/2016 Handicap de Visé
04/06/2016 BTR jeugdtriatlon
29/05/2016 Boucle de Liège UNL
22/05/2016 Handicap van de Maas RSNM
21/05/2016 GRS jeugdtriatlon
15/05/2016 Maubray - RCNT
08/05/2016 KRSG Mei Regatta
07/05/2016 KRSG Mei Regatta
30/04/2016 Jeugdduathlon KRCG
24/04/2016 KBR BK Korte Boten
23/04/2016 KBR BK Korte Boten
10/04/2016 Gentse RS Int. Regatta 
09/04/2016 Gentse RS Int. Regatta
03/04/2016 VRL Time trials 
27/03/2016 RCNSM Lentehandicap
26/03/2016 UNB Havenregatta
20/03/2016 Rivierhoofd Seneffe
27/02/2016 KRB Brugge Boat Race
21/02/2016  RSNB Winterhandicap
06/02/2016  Gentse RS Ergo. kamp.
10/01/2016  Gentse RS Loopcross

 

De Vlaamse Roeiliga heeft de roeikalenders voor verschillende doelgroepen vormgegeven en voor jullie gebundeld. 

Hier vind je de competitiekalender: nationale, internationale en jeugdcompetitie. 

Hier vind je de recreatieve kalender. Toertochten, recreatieve regatta's, zeeroeien en studentenroeien. 

Volgend jaar worden deze kalenders in het begin van het jaar ter beschikking gesteld. 

JANUARI
08/01/2017 Loopcross GRS Gent     R
FEBRUARI
04/02/2017 Ergometerwedstrijd GRS Gent  VP  L  R
19/02/2017 12ième Brussel Rowing Winter Regatta - Tête de Rivière  RSNB Bruxelles      R
25-26/02/2017 23ste Brugge Boat Race - Waggelwater Cup KRB Brugge  VP L 25/02
L 26/02

 R1 R2

MAART
19/03/2017 44ième Internationaal Rivierenhoofd  3Y Seneffe    L  R
26/03/2017 8ième Handicap International de la Vallée Mosane Namuroise RCNSM Wépion      R
APRIL
01/04/2017 Time trials VRL Hazewinkel     R
02/04/2017 Time trials VRL Hazewinkel     R
02/04/2017 16de Havenregatta UNB/ 15ème Régates du Port UNB UNB Bruxelles  VP    R
07/04/2017 Internationale Universitaire Regatta GRS GRS Gent  VP L  R
08/04/2017 Internationale Regatta GRS GRS Gent  VP L  R
09/04/2017 Internationale Regatta GRS GRS Gent  VP L  R
22/04/2017 BK Korte boten    KBR/Antw. Hazewinkel    L  R
23/04/2017 BK Korte boten   KBR/Antw. Hazewinkel      R
29/04/2017 20 ste Jeugd Duathlon KRCG KRCG Gent     R
30/04/2017 Handicap de la Meuse RSNM Liège      R
MEI
06/05/2017 Internationale Regatta KRSG  KRSG Gent    L  R
07/05/2017 Internationale Regatta KRSG  KRSG Gent    L  R
5-7/05/2017 World Cup I  - Belgrade  FISA SERBIA    

 R LM 1x

R LM 2x

6-7/05/2017 Internationale juniorenregatta München   DUITSLAND    

 R

14/05/2017 49ième Regatta RCNT  RCNT Maubray      R
20/05/2017 27ste Jeugd Triathlon GRS GRS Gent  VP    R
20-21/05/2017 European Junior Championships - Krefeld FISA GER      R
28/05/2017 Boucle de Liège UNL  -  21 ième éditon       UNL Liège      R
27-28/05/2017 European Championships  - Racice FISA CZECH      R
JUNI
03/06/2017 Jeugd Triathlon BTR BTR Brugge      R
17-18/06/2017 World Cup II - Poznan FISA POL      
24/06/2017 10ième Handicap International de Visé RCNV Visé  VP    R
24/06/2017 Jeugd Triathlon TRT TRT Hazewinkel      R
JULI    
8-9/07/2017 World Cup III - Lucerne FISA SWI      
22-23/07/2017 Under 23 World Championships - Plovdiv FISA BUL      
29-30/07/2017 Coupe de la Jeunesse - Hazewinkel CdlJ BEL      
AUGUSTUS   
5-6/08/2017 World Junior Championships - Trakai FISA LIT      
27/08/2017 1000 m van Luik RCAE/1000 m de Liège RCAE RCAE Liège      R
SEPTEMBER
02/09/2017 35ste Jeugd Triathlon KRSG KRSG Gent    L  R
03/09/2017 Trofee van Vlaanderen (Memorial Victor Uytterhaegen) KRSG Gent    L  R
2-3/09/2017 European Under 23 Championships - Kruszwica FISA POL      
09/09/2017 121ste Internationale Regatta KRCG KRCG Gent    L  R
10/09/2017 28ste Belgian Open Sprintcup - 15de Drieluik van Club Gent  KRCG Gent    L  
9-10/09/2017 World Rowing Master Regatta - Bled FISA SLOV      
16/09/2017 Jeugdtriathlon KRNSO KRNSO Oostende    L  R
23/09/2017 Belg. Kampioenschap Lange Boten + Regatta RSNB KBR/RSNB Hazewinkel    L  R
24/09/2017 Belg. Kampioenschap Lange Boten + Régates RSNB KBR/RSNB Hazewinkel      R
24-30/09/2017 World  Championships - Sarasota-Bradenton - Florida FISA USA      
OKTOBER
01/10/2017 XLI iéme Championnat Interclub Francophone d’Aviron- Visé LFA Seneffe      
01/10/2017 Duathlon KRB KRB Brugge    L  
07/10/2017 VRL Jeugdroeihappening VRL Gent      
14-15/10/2017 World Rowing Coastel Championships for clubs - Thonon FISA FRA      
21/10/2017 Marathon Internationale de la Meuse RSNM Liège      R
NOVEMBER
01/11/2017 Lange Afstand Wedstrijd VRL/LFA VRL/LFA Seneffe      R
05/11/2017 Plassendale Cup - Lange afstand/ Longue distance KRNSO Oostende      
18/11/2017 OBIC Belgisch Kampioenschap ARV Antwerpen      
DECEMBER
03/12/2017 11ième Tête de Rivière SNUB Bruxelles      
17/12/2017 Ergorun KRNSO Oostende      
30/12/2017 21ste “Estafette der watersporters" KRSG Gent      

 

Datum Aanvang Einde Evenement Accommodatie
30/12/2017 KRSG - Loopestafette
14/01/2018 GRS - Loopcross Watersportbaan
10/02/2018 GRS Roeiergometerkampioenschappen
25/02/2018 12e Brussel Rowing Winter Regatta
03/03/2018 - 04/03/2018 Brugge Boat Race Kanaal Brugge-Oostende zone Waggelwater
11/03/2018 3Y - Rivierhoofd Seneffe
25/03/2018 14:30 20:00 RCNSM - Lentehandicap
14/04/2018 - 15/04/2018 GRS - Internationale Regatta
22/04/2018 UNB - Havenregatta
28/04/2018 - 29/04/2018 KBR - BK Korte Boten
05/05/2018 KRCG - Jeugdduathlon
12/05/2018 - 13/05/2018 KRSG - Internationale Regatta
20/05/2018 RCNT - Regatta
26/05/2018 GRS - Jeugdtriathlon
27/05/2018 UNL - Boucle de Liège
02/06/2018 BTR - Jeugdtriahtlon
23/06/2018 RCNV - Handicap de Visé
24/06/2018 TRT - Jeugdtriathlon
26/08/2018 RCAE - 1000m de Liège
08/09/2018 KRSG - Jeugdtriathlon
09/09/2018 KRSG - Trofee van Vlaanderen
15/09/2018 - 16/09/2018 KRCG - Regatta
22/09/2018 KRNSO - Jeugdtriathlon
29/09/2018 - 30/09/2018 KBR - BK Lange Boten
07/10/2018 KRB - Jeugdduathlon
13/10/2018 VRL - Jeugdroeihappening
27/10/2018 RSNM - Marathon
04/11/2018 KRSNO - Plassendale cup
24/11/2018 ARV - OBIC
16/12/2018 KRNSO ergorun
30/12/2018 KRSG - Loopestafette

© 2014, website powered by Twizzit.com     |     Privacy & Disclaimer